Strona Główna

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

JAN PAWEŁ II


Witamy na stronie Ewuni Dąbrowskiej - dzielnej 15 - letniej dziewczynki, która każdego dnia zmaga się ze swoją niepełnosprawnością. Ewunia marzy by chodzić, a do tego daleka i kosztowna droga...Ewa wychowuje się tylko z mamą, bez taty...Prosimy, poznaj Jej historię i pomóż.

Ewa urodziła się 14 grudnia 2001 r w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, z przepukliną oponowo-rdzeniową oraz wodogłowiem. Następstwem przepukliny jest niedowład wiotki kończyn dolnych. Ewa w ciągu swoich 15 lat życia przebywała w szpitalach dziesiątki razy – z powodu zakażeń, przeszczepu, operacji, wymiany zastawek… W chwili obecnej Ewunia porusza się na wózku inwalidzkim, ale znaleźliśmy nadzieję na to, by chodziła. Potrzebujemy jednak osób, które wyciągną do Ewuni pomocną dłoń. Nadzieją dla Ewy jest wyjazd do kliniki w Niemczech. To tam, po wielu badaniach, lekarze zdecydują, czy są w stanie pomóc Ewie. Staramy się zebrać pieniądze na pokrycie kosztów konsultacji oraz na wyjazd, pobyt itp., oraz na późniejszą ewentualną operację.Koszty są ogromne, konsultacja około 9 tys euro, a dalsze leczenie to jeszcze większe koszty. Dlatego prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc dla Ewuni. PROSIMY O WSPARCIE FINANSOWE, PONIEWAŻ SAMI NIE ZDOŁAMY UZBIERAĆ TYCH PIENIĘDZY.

 

Z CAŁEGO SERCA BŁAGAMY O POMOC
ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ CO U MNIE, ZAPRASZAM: http://ewadabrowska.blogspot.com.